INFORMACE O PROJEKTU774 475 767petr.toman@bcas.cz
INFORMACE O PRODEJI608 021 282michael.toman@bcas.cz

O projektu

Resort Buková hora v obci Červená Voda, Mlýnický Dvůr, nabízí k prodeji celkem 29 stavebních pozemků o výměře 1 000–2 500 m², určených k výstavbě penzionů, apartmánů, ale také rodinných chalup k vlastní rekreaci i celoročnímu bydlení.

Strategické místo parcel přímo u dojezdu lyžařské sjezdové dráhy z Bukové hory otevírá unikátní možnost investice nejen vášnivým lyžařům a milovníkům celoroční horské turistiky, ale i těm, kdo chtějí významně zhodnotit svůj kapitál.

PARCELA U LANOVKY? ŽIVOTNÍ INVESTICE

Sousední Skipark Čevená Voda s nejrychlejší a nejdelší lanovou dráhou v Orlických horách je atraktivní destinací, vyhledávanou turisty z Čech i Moravy. V zimní lyžařské sezoně bývá nezbytné rezervovat si ubytování více než s ročním předstihem. V ostatních měsících roku se zde ve velkém pěstuje horská turistika, cykloturistika a jiné další sporty, které malebná horská příroda nabízí. Vzhledem k dosavadní malé ubytovací kapacitě v této lokalitě lze očekávat velké využití rekreačních prostor a velmi vysokou rentabilitu. Investoři tak mohou počítat se zajímavým zhodnocením kapitálu.

 SjezdovkaVyužít nákup pozemků za rekreačními účely je jedinečná investice zejména ke krátkodobému pronájmu, ale i vlastní rekreaci nebo kombinaci obou těchto možností. Už nyní je o zdejší pozemky značný zájem, a to i díky výhodné ceně v první vlně nákupu. Parcely se nyní prodávají za 1 500,-/m² bez DPH a lze očekávat, že jejich cena do budoucna významně poroste.

MOŽNOSTI PARKOVÁNÍ, OBYTNÉ A PĚŠÍ ZÓNY

Kolmá parkovací stání pro osobní vozidla budou umístěna při dvoupruhových zklidnělých účelových komunikacích vedených v lokalitě Resort Buková hora, garážová stání pak přímo pod jednotlivými rekreačními objekty. Konkrétní návrhy na obytné a pěší zóny či hrací plochy naleznete na nákresu jednotlivých parcel v sekci Aktuality.

 

Žijte, relaxujte a vydělávejte! Volné pozemky přímo u sjezdovky...

 
 
nahoru